set u taj-brejku.

Prvi deo teksta opisuje postignuće trećeg tenisera sveta na Australijan openu. Tokom poslednje četiri godine, on je uspeo da se plasira u četvrtfinale turnira tri puta. Jasan je naglasak na toj činjenici.

Nakon toga, razmatra se trajanje meča. Tokom tog meča, teniser je proveo tri sata i 11 minuta na terenu. Postoji naznaka da je meč mogao biti kraći jer je teniser imao prednost od 5:2 u trećem setu. Uz to, u desetom gemu je imao dve meč lopte na servis protivnika.

Međutim, naposletku, teniser je izgubio treći set u taj-brejku. Ova informacija se dodaje kako bi se naglasilo da iako je imao priliku za pobedu, nije uspeo da je ostvari.

Kroz ovu prepravku teksta, postignut je bolji organizacijski izgled. Informacije su grupisane u smislene paragrafe, što omogućava lakšu čitljivost i razumevanje.