“Večitom derbiju” vodi fudbalere Zvezde 200. “večitom derbiju” vodi fudbalere Zvezde 200. “večitom derbiju” protiv Partizana, voditi fudbalere “crveno-belih” jubilarni 200. put sa klupe. “O Vladanu Milojeviću se može govoriti jedino u superlativu, jer su njegovi poduhvati sa Crvenom zvezdom vratili naš klub na staze stare slave.

Popularni ‘Klark Kent’ je sa voljenim klubom ispisao istoriju, a nadimak su mu dodelili naši navijači usled njegovog stila i stava koji poseduje dok vodi utakmicu”, stoji u klupskoj objavi na zvaničnom sajtu. Dodaje se da je Milojević (54) Zvezdin rekorder jer je predvodio ekipu na čak 44 evropska duela, javlja Tanjug. “Može se pohvaliti sa dve grupne faze Lige šampiona i prolećem u Ligi Evrope. Naš klub je ponovo postao prepoznatljiv širom sveta, dok smo u domaćim…

By admin

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *