Fudbalski klub Partizan pobedio je ekipu Rada rezultatom 3-2 na stadionu Čukaričkog u utakmici Superlige Srbije. Domaćin je poveo golovima Vinisijusa Mela u 28. minutu i Đorđa Ivanovića u 51. minutu. Međutim, gosti su uspeli da izjednače u finišu utakmice, postigavši golove preko Ksandera Severine u 90. i Sameda Baždara u 90+2. Ipak, konačnu pobedu donosi Bojica Nikčević postigavši gol u 90+4.

minutu. Ovom pobedom, Partizan sada ide na derbi u prvom kolu plej-ofa protiv Crvene zvezde na Marakani, ali je u zaostatku od “minus sedam” bodova zbog čega neće moći da računa na trenera Igora Duljaja, koji je suspendovan zbog četvrtog žutog kartona. Takođe, neizvesno je da li će Aleksandar Jovanović biti u stanju da brani na ovoj utakmici, budući da je morao da napusti teren zbog povrede.